top of page

Bebek Cildi Gibi Pürüzsüz


Yaşla birlikte vücut daha az kolajen ürettiğinden cilt canlılığını, nemini ve elastikiyetini yitirmeye başlıyor. Yapılan araştırmalar 30’lu yaşlardan itibaren her yıl kolajen seviyesinde %1 azalma olduğunu gösteriyor. Yani 40’lı yaşlara gelindiğinde kolajen oranının %10’u kaybedilmiş oluyor. Genetik faktörler, güneş hasarı, sigara kullanımı gibi etkenler bu kaybın daha da artmasına neden oluyor.


Birçok kişi, yılların ciltte oluşturduğu hasarı giderebilmek için klasik ev bakımlarının ötesinde daha güçlü bir cilt gençleştirme yaklaşımı arayışı içerinde. Agresif tedavi yöntemlerini de düşünmeyen bu grup için Baby Face Ultra ™ ideal bir uygulama.


Ev bakımı ve agresif cilt gençleştirme yöntemleri arasındaki boşluğu dolduran Baby Face Ultra™ güçlü ve çok yönlü bir uygulamadır. Thulium lazer desteğiyle ciltte mikro kanallar açan bu uygulama hem cilt yüzeyinde hem de derin cilt tabakalarında etki gösteren total bir cilt gençleştirme yöntemidir. Açılan mikro kanallardan cilt problemine uygun ampullerin uygulandığı bu yöntemde aktif içeriklerin cildin derin tabakalarına kadar ulaşabilmesi sağlanıyor. Kontrollü mikro kanallar açılmasıyla ciltte doğal yara iyileşme süreci başlıyor ve kolajen üretimi tetikleniyor. Cildin derin tabakalarına kadar penetre edilen zengin içerikteki ampuller de güneş hasarı, cilt lekeleri, ince çizgi ve kırışıklıklar, foto yaşlanma gibi farklı cilt sorunlarını gidermeye yardımcı oluyor. Sinerjik etki sonucu ilk seans sonrası cilt kalitesinde artış, ciltte aydınlanma, parlama, lekelerde hafifleme gözle görünür şekilde fark ediliyor.

Baby Face Ultra™ ‘nin sırrı kullandığı yeni nesil teknolojilerde ve ampullerinin içeriklerinde gizli. Ampullerin aktif içerikleri, dermal penetrasyonu kolaylaştırmak için Nano Lipozom Teknolojisi ile üretilmiştir.


Comments


bottom of page