top of page

Derinlemesine Cilt Bakımı


Artık sıradan cilt bakımlarına onca para ödemek yerine ve boş sonuçları görmek yerine Baby Face Ultra ile lazer destekli, yüksek teknoloji cilt bakımı yaptırarak bir cilt bakımından çok daha fazlasını alabilirsiniz. Bir dakika içinde tam 6 bin mikro kanala açan ve bunun için sizlere hiçbir acı hissettirmeyen bu son teknoloji ile artık kadın ve erkekler aradıkları cilt bakımını bulmuş olacak. Açılan bu mikro kanalların yardımı ile cilde kişiye göre özel olarak hazırlanmış birçok vitamin ve mineral takviyesi yapılmakta ve cilt sadece yüzeysel olarak değil, derinlemesine bir cilt bakımını yaptırmış olmaktadır.


Neden Baby Face Ultra cilt bakımı tercih edilmelidir?

Daha kısa süren seanslar ile zaman kaybını önlüyor olacaksınız. Her bir seans ortalama olarak 6 dakika civarı sürüyor olacak.

Acı hissedilmeyecek ve keyifli bir 6 dakika geçiriyor olacaksınız.

Çok kısa süreli bir kızarıklık sonucu sizi rahatsız edecek bir görsellik olmayacak ve dolayısı ile kimseye cilt bakımı yaptırdığınızı bile söylemenize gerek kalmayacak.

İçten dışa bakım ve yenilenme süreci ile en başarılı sonuçlar alınıyor olacak.

Kısaca tercih edeceğiniz Baby Face Ultra cilt bakımı ile sizler cildinize tazelik ve fresh bir görüntü katacak, kırışıklıklarınızın azalmasına katkı sağlayacak , cilt gevşeklikleri için çözüm bulacak kısaca cildinizin daha da gençleşmesini sağlıyor olacaksınız.

Ekonomik cilt bakımı

Artık her gün farklı krem uygulamak, cildinize birçok cilt bakımı adı altında maskeler ve uygulamalar yaptırmak yerine güvenilir yüksek lazer teknolojisi ile yapılan Baby Face Ultra sayesinde farkı en kısa sürede yaşayın ve kalıcı sonuçları ile de amacınıza en doğru şekilde ulaşmış olun. Detaylar hakkında ve sizin cilt analiziniz yaptırmak ve buna göre mineral ile vitaminlerin belirlenmesi amacı ile kliniğimiz ile görüşebilir dolayısı ile de cildinizi yıllar öncesine geri götürmeye hazırlanabilirsiniz.


Comments


bottom of page