top of page

Yüzdeki Lekelere Baby Face Ultra Görünümü


Cildinizde leke sorunlarının en çok rahatsız edeni elbette yüz bölgesinde çıkan lekeler olacaktır. Özellikle yüz ve dekolte bölgesinde oluşan lekeler kişilerin özgüvenlerini de ellerinden almaya neden oluyor ve kişi sürekli makyajlı gezmek zorunda kalıyor ya da kendini beğenmeme durumları ile karşı karşıya kalıyor. Oysa yüzde ki lekeleri gidermede etkili olan ve hiçbir acı hissedilmeyen Baby Face Ultra ile lekeler cildinizden uzaklaşıyor olacak.


Yüzde ki leke tedavisi nasıl yapılır?

Yüzde ki leke tedavisi için tüm eski yöntemleri unutun ve cildinize en alt katmandan başlayarak bakım yaptırarak yenilenmesini ve dolayısı ile de sonradan gelen lekelerin, bir an önce gitmesini sağlayınız. Baby Face Ultra ile lazer destekli teknoloji sayesinde cildin alt katmanlarındna başlayarak size uyumlu mineral ve vitamin takviyesi yapılacak ve cilt eski zamanlarına dönme amaçlı yenilenme sürecine giriyor olacak.

Üstelik leke tedavisi süreci sadece ortalama 6 dakika olacak ve ortalama 3 seanstan meydana gelecek. Baby Face Ultra leke tedavisi ile sadece lekelere güle güle demeyeceksiniz. Aynı zamanda var olan hafif kırışıklıklar ve yine aynı zamanda cildinizin derinlemesine bakımı yapılarak daha parlak ve daha canlı bir cilde kavuşmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Baby Face Ultra ile leke tedavisi hem yüz bölgesi hem de dekolte bölgesi için başarılı sonuçlar sergilemektedir. Özellikle yazları meydana gelen güneş lekeleri, hormon bozukluklularından dolayı ortaya çıkan lekeler ya da hamilelik döneminde meydana gelen lekeler artık geldiği gibi gidecek sizler Baby Face Ultra sayesinde birçok avantajı aynı anda yaşama fırsatı bulmuş olacaksınız.


Sizler de artık yüz bölgemizde ve dekolte bölgenizde bulunan lekelerden rahatsız oluyorsanız en kolay, en keyifli uygulanma olana Baby Face Ultra ile lekeleri uğurlamayı tercih edebilirsiniz. Daha fazla detay ve cildinizin leke analizleri için kliniğimiz ile iletişime geçebilir ve leke tedavisinde Baby Face Ultra devrimini yaşamaya başlayabilirsiniz.


Comments


bottom of page