top of page
shutterstock_748784698.jpg
Scarlet X nasıl yapılır?

Minimum bekleme süresi ile inatçı cilt pigmentasyonu için hedefe yönelik tedavi sunan tek gerçek

Altın İğne Teknolojisi!

Scarlet X, cilt dokularının sıcaklığını kademeli olarak 42°C ila 45°C arasında artıracak darbeli bir radyofrekans dalgası kullanır. Buna karşılık, işlem sonrası hedeflenen yara iyileşme sürecini ve dokunun yeniden şekillenmesini destekleyen protein, yapısal değişikliğine veya kollajen büzülmesine neden olacak ve bu da nihayetinde melazma, rosacea ve diğer inatçı cilt problemlerinin etkili bir şekilde tedavi edilmesine yardımcı olacaktır.

Melazma nedir?

Melazma, kahverengi veya mavi-gri lekeler veya çil benzeri lekeler ile karakterize bir cilt durumudur. Cildinizin rengini oluşturan melanin hücrelerin aşırı üretimi nedeniyle oluşur. Yaygın ve zararsız bir durumdur fakat görsel olarak can sıkar. Sxarlet X ile hızla tedavi edilebilir.

SylfirmX’in dual teknolojisi inatçı pigmentleri seçici olarak parçalar!

Sylfirm X, cildin daha önce lazerlerin ulaşamadığı bölgeleri seçici olarak hedef alan, ciltteki anormal hücreleri çevreleyen sağlıklı cilde zarar vermeden parçalayan bir melazma tedavisidir.

Lazer ile renk tonlama ve diğer birçok lazer tedavisi, bu inatçı pigmentlerin kaynağı olan derinin daha derin katmanlarına ulaşmadan sadece cildin yüzeysel katmanlarına hitap eder. Bu tür lazer tedavilerine girmek genellikle sadece geçici sonuçlara yol açar. Aslında, çok fazla lazer tedavisine maruz kalmak cilt pigmentasyonunu daha da kötüleştirebilir ve ciltte geri dönüşü olmayan bir renk eşitsizliğine neden olabilir.

Ek olarak, Scarlet X bazal epidermisi de güçlendirir, kalınlaştırır ve cilt sağlığını iyileştirir.

Altın İğne Kullanarak Melazmayı Kolaylıkla Tedavi Etmek Her Altın İğne Cihazı İçin Geçerli Değildir!

Melazma pigmentlerinin tedavisi çok zordur çünkü cildin birden çok katmanında oluşurlar. Artık melazmanın pigmenter bir durumdan daha fazlası olduğunu da biliyoruz. Ayrıca iltihaplanma, anormal kan damarları ve bazal membran olarak da bilinen epidermisin zayıflamış bir taban tabakası gibi ciltteki diğer sorunlardan da kaynaklanır.

Scarlet X, melazmayı iyileştirmek için cildin çeşitli katmanları üzerinde çalışır - en derinden en yüzeye kadar ve sadece melanin pigment birikintilerini değil, aynı zamanda melazmayı şiddetlendiren anormal kan damarlarını ve bazal membranı da hedefler.

Scarlet X, melazmanın temel nedenlerini hedefleyerek bu inatçı durumu tedavi etmek için etkili ve uygun bir yol sunar.

 

Scarlet X Tedavisi Cilt Rengi Eşitsizliğini Ortadan Kaldırır!

Koyu pigmentleri parçalamanın yanı sıra, epidermisten dermise melanin göçünü azaltmak için cildin temel katmanlarını da güçlendirir.

Sylfirm teknolojisi epidermisi güçlendirir, dermisteki damarları yeniden düzenler ve cildin temel katmanlarını güçlendirmek için cilt dokusunu yeniler.

Scarlet X Altın İğne Tedavisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

ScarletX nasıl yapılır?

Protokol tedavisinden önce terapistimiz cildinize bir kat uyuşturma kremi uygulayacaktır. Hafif bir rahatsızlık hissedeceksiniz, ancak SylfirmX iğneleri cilde nazikçe uyguladığı için diğer mikro iğneleme tedavilerine kıyasla bu çok tolere edilebilir bir sızı olarak kalacaktır.

İşlemden sonra doktorunuz cildi soğutmak ve herhangi bir iltihabı azaltmak için tedavi sonrası bakım kremi uygulamak isteyebilir.

 

Altın İğne Tedavisinin bazı yan etkileri nelerdir?

Cildinizin hafif kırmızı ve ödemli görünmesini bekleyebilirsiniz ancak bu yan etkiler 2-3 gün içinde düzelecektir. Çoğu hasta tedaviden sonra normal günlük aktivitelerine devam edebilir.

Doktorunuz cildi daha çabuk yatıştırmak için bir krem reçete edebilir. İyileşmeye yardımcı olmak için hafif bir nemlendirici de sürmelisiniz.

 

Altın İğne Tedavisinden sonra ne bekleyebilirim?

Yaşlılık lekeleri, güneş lekeleri, sivilce izleri ve melazma gibi inatçı pigmentler gözle görülür şekilde azalacaktır. 

Ayrıca, cildin derin katmanlarının düzleşmesi nedeniyle ciltte daha az kırışıklık ve ince çizgi görmeyi ve ayrıca birkaç tedaviden sonra daha parlak ve daha sıkı bir cilt görmeyi bekleyebilirsiniz.

Sylfirm teknolojisi ayrıca cilt kızarıklığını ve kılcal damarları iyileştirir. Rosacea'dan muzdaripseniz, daha az kızarma ve çözülmüş akne problemleri ile cildinizin daha az reaktif olduğunu gözlemleyeceksiniz.

 

ScarletX Altın İğne ile Cildi İyileştirmek İçin Kaç Seans Gereklidir?

Cilt durumunuzun ciddiyetine bağlıdır. 1 seanstan sonra gözle görülür bir iyileşme görebilmeniz gerekir. Çoğu durumda, doktor daha iyi ve daha uzun süreli sonuçlar elde etmek için kişiye özel tedaviniz için 3-4 hafta arayla 4-5 kez daha tekrarlamanızı tavsiye edebilir.

Çapa 1

Scarlet X- Sylfirm X- Scarlet S

bottom of page