top of page
Üstsüz kadın
Minimum bekleme süresi ile inatçı cilt pigmentasyonu için hedefe yönelik tedavi sunan tek gerçek Altın İğne Teknolojisi
Melazma nedir?
Sylfirm X’in dual teknolojisi inatçı pigmentleri seçici olarak parçalar!

Medikal cihaz olup klinik ortamında uzman hekim denetiminde kullanılması zorunludur.

HEPSİ BİR ARADA ÇİFT DALGA RF Mikroiğneleme Sistemi

ScarletX, 1 seansta 12 farklı fayda sağlayan 12'si 1 arada cihazdır - Kaldırma ve Sıkılaştırma, Kırışıklıkları Azaltma, Çatlakları Azaltma, Pigmentli Lezyonu Azaltma, Gözenekleri Azaltma, Cilt Gençleştirme, Saç Derisi Dolaşımını Teşvik Etme, Akne Tedavisi, Akne İzleri, PIH, Rosacea, Melazma ve Kızarıklık

SCARLET X İÇİN KİMLER UYGUN HASTA PORTFOYÜ OLUŞTURUR?

Bu tedavi, farklı koşullara göre özelleştirilebilen hem uzun hem de kısa darbelere sahip olduğundan, çok çeşitli yaş grupları ve tüm cinsiyetler için uygundur. RF, ScarletX Altın İğne ile etkili ve güvenli bir şekilde tedavi edilebilir.

 

SCARLETX Dünyanın İlk Çift Dalgalı RF Mikro iğneleme Sistemi!

Epidermisi stabilize eder, dermisteki damarların yapısını yeniden düzenler ve cilt yenilenmesini hızlandırmaya yardımcı olur.

Bireysel sonuçlar mevcut duruma göre değişebilir.

Geleneksel nostaljik RF mikroiğneleme sistemlerinden farklı olarak SylfirmX, hem “CW” hem de Darbeli Dalgaya “PW” sahiptir.

Çapa 1
Geleneksel nostaljik RF mikroiğneleme sistemlerinden farklı olarak Sylfirm X, hem “CW” hem de Darbeli Dalgaya “PW” sahiptir.
Geleneksel nostaljik RF mikroiğneleme sistemlerinden farklı olarak Sylfirm X, hem “CW” hem de Darbeli Dalgaya “PW” sahiptir.

Scarlet X’in Başlıca Özellikleri

Sylfirm X'in mikro iğneleri, minimum iyileşme süresi ile uygun ve etkili bir tedavi sunmak için özenle üretilmiştir.

İşte Scarlet X'in mikro altın iğnelerinin bazı temel özellikleri:

  • 0,3 ila 4,0 mm arasında değişen geniş iğne derinliği

  • Maksimum terapötik etki sağlamak için izole edilmemiş mikroiğneler epidermal hasara karşı güvenliliği kanıtlanmış teknolojisi

  • Mikroiğneler altın kaplamadır ve yüksek oranda biyouyumludur

  • 300μm kalınlık cilde minimum dirençle nüfuz ederken cilde yüksek enerji aktarımı sağlar

  • İğnelerin düzgün yerleştirilmesi ağrıyı en aza indirir ve kanamayı veya morarmayı tamamen imkânsız kılar.

 

Altın İğne’de Çift Dalga Boyu Nedir ve Ne İşe Yarar?

RF enerjisinin sürekli iletimi, cilt dokusunun mikro altın iğneler etrafında seçici olmayan bir şekilde pıhtılaşmasına neden olur.

RF enerjisi, sadece Scarlet X teknolojisinde protokolce önceden belirlenmiş süre boyunca dokuya sürekli olarak ışın iletir. Deri dokusunun sıcaklığı 60°C'nin üzerine çıkar. Bu, doku proteini denatürasyonuna neden olarak cildi yeniden şekillenmeyi başlatması için uyarır. Böylece Sylfirm X'in CW işlevi cilt gençleştirme, cilt sıkılaştırma, lifting ve yara izi revizyonu için harikadır.

Çapa 2
Melazma pigmentlerinin tedavisi çok zordur çünkü cildin birden çok katmanında oluşurlar. Artık melazmanın pigmenter bir durumdan daha fazlası olduğunu da biliyoruz. Ayrıca iltihaplanma, anormal kan damarları ve bazal membran olarak da bilinen epidermisin zayıflamış bir taban tabakası gibi ciltteki diğer sorunlardan da kaynaklanır.

Scarlet X- Sylfirm X- Scarlet S

bottom of page